Zalecenia kliniczne PTD 2020

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinariów Zalecenia kliniczne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2020 — jak optymalnie leczyć cukrzycę i jej powikłania?

Spotkamy się w środy:

  • 25 marca 2020 r., godz. 18.00
  • 1 kwietnia 2020 r., godz. 18.00
  • 15 kwietnia 2020 r., godz. 18.00
  • 22 kwietnia 2020 r., godz. 18.00

Dwóch wybitnych diabetologów przybliży Państwu m.in. zmiany w nowych zaleceniach PTD oraz w zaleceniach międzynarodowych. Eksperci udzielą praktycznych wskazówek, jak bezpiecznie przypisywać pacjentom inhibitory, by skutecznie poprawić jakość życia osób chorujących na cukrzycę typu 2.

W trakcie webinarium eksperci będą na bieżąco odpowiadać na zadawane przez Państwa pytania.

Udział w webinariach jest BEZPŁATNY!

 

Konferencja w formie wirtualnej

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną informujemy, że cykl konferencji Zalecenia kliniczne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2020 zmienia formułę z tradycyjnej na VirtualMeeting. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji mogą w niej uczestniczyć w takiej formie.
Proponowana formuła konferencji obejmuje różnorodne wspierane technologicznie rozwiązania, pozwalające nie tylko na bierne uczestnictwo w wykładzie lub sesji, ale na aktywną partycypację w dyskusji.
Konferencje typu VirtualMeeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całej konferencji w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Uczestnik może zadecydować o uczestnictwie na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.
Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu VirtualMeeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.

 

Dla osób, które będą chciały uczestniczyć w konferencji tradycyjnie, mamy dobre informacje.
Przygotowujemy jesienną edycję cyklu Zaleceń klinicznych PTD wzbogaconą o informacje z Kongresu EASD.
Będziemy Państwa na bieżąco informować o tym cyklu konferencji.

Copyrights © 2024 Via Medica